İstanbul Nöbetçi Lastikçi

 

Yolda kalan araçların yardıma ihtiyacı oldukları durumda, 7/24 Yol Yardım hizmetlerimiz ile yanlarında yer almaktayız. Çünkü bizler verdiğimiz hizmetler ile ön planda yer alıp, buna yönelik olarak çalışmalar yürütüyoruz. Özellikle tüm hizmetlerimizi sizlere sunarken kaliteyi standartlar çerçevesinde sürdürdüğümüz için, herhangi bir problem ile karşı karşıya kalmazsınız. Bu nedenle de hizmetlerimizden memnuniyet duymuş olursunuz. İstanbul Nöbetçi Lastikçi firması olarak, bu şekilde hareket ediyor ve pek çok bölgeye hizmet sağlıyoruz. Peki, verdiğimiz hizmetler nelerdir?

Nöbetçi Lastikçi Firmamızın Hizmetleri

 

Nöbetçi Lastik Tamiri hizmetlerimizi sizlere sunarken, aracınızın büyüklüğü, uzunluğu veya marka ile modeli herhangi bir fark oluşturmaz. Hangi türde araç olursa olsun bulunduğunuz adrese ulaşıp, sizlere lastik hizmetlerimizi sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetlere göre ortaya koyduğumuz değerlere bakacak olursak, fiyatlarımız gayet ekonomik ve sürdürülebilir açıdan ilerletilmektedir. Peki, Nöbetçi Lastikçi olan firmamızın hizmetleri nelerdir?

Nöbetçi Lastikçi

Nöbetçi Lastikçi

  • Lastiklerin 2. el veya sıfır olarak değiştirilmesi,
  • Lastik tamir işlemlerinin gerçekleştirilmesi,
  • Balans ayarlarının düzenli bir şekilde yapılması,
  • Dilediğiniz gibi jant değişikliklerinin yerine getirilmesi,
  • Basınç ve basamak derinliği analizlerinin yapılıp, ayarlarının düzenlenmesi.

 

Profesyonel ve iş ahlakına uygun olarak hareket eden bir firmanın, yukarıdaki hizmetleri profesyonel bir şekilde sunması gerekir. Bu nedenle bizler 7/24 Nöbetçi Lastikçi olarak sizlere hizmetlerimizi en faydalı şekilde sunmaktayız.

7/24 Nöbetçi Lastikçi Hizmetimizin Özellikleri

 

Lastikçi firmalarının ön planda tuttuğu değer, müşteri talebine yönelik malzeme ve ekipmanlar ile adrese 7/24 hızlı bir şekilde ulaşmaktır. Bu nedenle Nöbetçi Lastikçi olarak sizlere hizmetlerimizi bahsedilen değerler kapsamında sunuyoruz. Çünkü bizler için en önemli husus, müşteri memnuniyetinin daimi olarak sağlanmasıdır. Peki, Nöbetçi Lastik Tamiri firmamızın hizmetlerinin özellikleri nelerdir?

  • Lastikler her durumda tamir edilmez ve değiştirilmesi gerekir. Bunun için adrese ulaşım yapıldığında ilk olarak gerekli olan kontroller yapılır.
  • Lastikte bulunan hasar lastiğin sırt kısmında değilse, patlak olan alanın büyüklüğü 6 cm’den fazla ve lastik patlak haldeyken kullanışmışsa, tamir işlemi büyük olasılıkla mümkün olmaz.

Nöbetçi Lastikçi

Nöbetçi Lastikçi

Call Now Button