En Yakın Lastikçi

 

Araçların en önemli parçalarından olan lastikler, yaz ve kış aylarında farklı kullanılıyor. Çünkü her lastiğin belirli bir dönemi var ve o dönemin özelliklerini taşır. Ancak buna dikkat edilmemesi durumunda, pek çok olumsuz durumla karşı karşıya kalınabilir. Bununla beraber, çevresel etkenler sonucunda patlayan lastiklerin de, bazı durumlarda tamir edilmesi gerekirken, bazı durumlarda da değiştirilmesi gerekebilir. Bu nedenle en yakın lastikçi olarak sizlere hizmet veriyor, verdiğimiz hizmetler ile memnuniyetinizi daim kılmak istiyoruz. Aynı zamanda aşağıdaki hizmetlerimiz çerçevesinde, sizlere kaliteli ve güvenilir hizmeti en kısa sürede ulaştırmaktayız.

 

En Yakın Lastikçi Olarak Hizmetlerimiz

 

Patlamış lastikler ile uzun süre araç kullanmaya devam etmek, bazı temel sorunları gündeme getirebilir. Bu sorunlar kimi zaman maddi olsa da, kimi zaman manevi, yani can kayıplarına da yol açabilir. En yakın lastikçi hizmetimizi her daim yanınızda hissetmeniz gerekir. Bu şekilde lastiğiniz patladığı andan itibaren en yakın lastikçiye sürmek yerine, bizleri arayın, biz sizin bulunduğunuz yere gelelim. Peki, yerinde lastikçi olarak hangi hizmetleri veriyoruz?

 • Lastiklerin yalnızca gerekli durumlarda detaylı incelenerek tamirinin yapılması,
 • Tamirin mümkün olmadığı durumlarda, eski lastiklerin 2. el veya sıfır lastikler ile değiştirilme işlemleri,
 • Jantların talep edilen şekilde temin edilip, değiştirilmesi,
 • Balans ayarlarının yapılması,
 • Kullanım ile ilgili gerekli olan teknik bilgilerin dürüst bir şekilde aktarılması.

Bu hizmetler ile en yakın lastikçi olarak sizlere ulaşım sağlıyor ve gereksinim duyduğunuz hizmeti en kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Çünkü sizlerin memnuniyeti, bizlere ek bir özgüven katmaktadır. Bizler de bu çerçevede işimize daha hevesli odaklanma şansı yakalamış oluyoruz.

En Yakın Lastikçi

En Yakın Lastikçi

Lastik Tamiri Nasıl Gerçekleştirilir?

 

Lastik tamiri herkesin yapabileceği bir iş olabilir ancak, özenli ve dikkatli bir şekilde yerine getirilmez ise, tamir işlemi daha sonra başarısız olacaktır. Meşakkatli ve uzmanlık gerektiren bir hizmet olduğu ise kesindir. Bu nedenle en yakın lastikçi olarak sizlere kaliteli, güvenilir ve ekonomik açıdan uygun lastik tamiri hizmetleri sunmaktayız. Peki, lastik tamiri, firmamızın uzman personelleri tarafından nasıl gerçekleştirilir?

 • Şambrelsiz olan dubleks lastikler ve geniş tabana sahip olan lastiklerde, şambrel tamiri olmadığı için, tamir işlemi içten yama ve fitil işlemleri ile gerçekleştirilir.
 • Lastik tipi şambrelli ise, bu durumda şambrele yama yapılması gerekir.
 • Fitil yöntemi ile tamir işlemi gerçekleştirilirken, lastiği çıkarmaya gereksinim duyulmaz. Bir iğne yardımı ile fitil, patlak olan yere entegre edilir. Entegre edilmesi aşamasında ise, lateks olarak adlandırılan yapıştırıcı kullanılır.
 • Daha sonra iğne çekilir ve arta kalan kısımlar maket bıçağı yardımı ile kesilir. Elbette ki içten yama tekniği, fitil tekniğine göre daha iyi sonuçlar vermektedir. Ancak gerekli olan durum neyi gösterirse, ona göre hareket edilmesi çok daha önemli.
 • İçten yama tekniğinde ise öncelikli olarak lastiğin çıkarılması gerekir. Patlak olan alan iç taraftan traşlanır ve sonrasında yamanın uygulanması gerçekleştirilir. Biraz yamanın kuruması beklenir ve sonra lastik tekrar takılır. Daha sonra ise gerekli olan hava basılarak, lastik kullanılır hale getirilir. Fitil yöntemine göre daha kalıcı olduğu kesindir.
 • Şambrel tamirinde de aynı şekilde hareket edilir. Lastik çıkarılır, traşlama yapılır ve yama işlemi uygulanır. Kuruma gerçekleştikten sonra lastik tekrar takılır. Havası basılır ve tamir işlemi sona erdirilmiş olur.

Profesyonel hizmeti ilke edinmiş bir şekilde hareket eden firmamız, lastik tamiri konuşumda yukarıdaki yöntemleri kullanmaktadır. En yakın lastikçi olarak, verdiğimiz tüm hizmetler bu şekilde büyük bir titizlikle gerçekleştirilir. Çünkü her daim müşteri memnuniyetinin ön planda tutulması ve ona yönelik olarak hareket edilmesi gerekir.

 

Profesyonel Lastikçi Firmamız

 

Lastik hizmetlerinin yerine getirilmesi için her zaman uygun ortam oluşmaz. Bu nedenle genellikle lastik problemleri yaşandığında kişiler yolda kalır ve ilerlemez. Doğru olan da budur. Çünkü patlak lastikle ilerlemek, sizlere maddi ve manevi pek çok sorun çıkaracaktır. En yakın lastikçi olarak sizlere profesyonel hizmeti 7/24 ulaştırdığımız için, herhangi bir problem ile karşılaşmaz ve garantili bir tamir hizmeti almış olursunuz. Çünkü bizler bu alanda yıllardır hizmet veriyor ve mobil lastikçi olarak da faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Sizler de en yakın lastikçi olarak firmamızın hizmetlerinden yararlanmak isterseniz, bizlere günün her saatinde ulaşabilirsiniz.

En Yakın Lastikçi

En Yakın Lastikçi

Hemen Ara
Open chat