İstanbul Anadolu Yakası Lastikçi

 

İstanbul Anadolu Yakasında Acil Oto Lastik Servisi olarak siz değerli müşterilerimize 7/24 yolda kaldığınız durumlarda destek sunmaktayız. Yolda acil durumlarınızda bizi 0544 210 38 58 numaralı telefonumuzdan arayarak yol yardım talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri hizmetleri personelimiz size en yakın lastikçi ekibini göndererek acil çözüm üretilmesini sağlayacaktır.

İstanbul’un tüm ilçe, semt ve mahallelerinde kurmuş olduğumuz lastik tamircisi ağımızla 15 dakika içerisinde çözüm sözü veriyoruz. Araçların en önemli aksamlarından olan lastiklerimiz mutlaka rutin olarak kontrol edilmelidir. Rutin kontrolü yapılan lastiklerin ömrü daha uzun olacaktır. Kontolü yapılsa dahi yolda herhangi bir yabancı cisim batması sonucu lastiklerimiz patlayabilir. Yerinde Lastik Tamiri profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Şayet bilinçsizce yapılırsa kaza riskini artırır. Zamanla lastikler yıpranır ve aşınır. Lastik ömrü tamamen sürüş veya ortama bağlı olduğundan değişim süreçleri de değişebilir. Aşağıdaki durumda olan lastiklerin değiştirilmesini önermekteyiz.

Anadolu Yakası Lastikçi

Anadolu Yakası Lastikçi

  1. Lastik derinliğinin 1.6 mm den daha az olması (Lastik diş derinliği ölçe aleti ile ölçülebilir.)
  2. Lastik yanak kısımlarında deformasyon veya aşınma varsa
  3. Lastik topuk kısmında deformasyon veya aşınma varsa
  4. 5 yıldan fazla kullanılması durumunda
  5. 60 bin kilometreden fazla yol yapılması durumunda

lastiklerinizin bir uzman kontrolü sonrası değiştirilmesi yararınıza olacaktır. 

İstanbul Anadolu Yakası Hizmet bölgelerimizi aşağıda görebilirsiniz.

Hiç istenmeyen durum olan lastik patlaması veya yolda kalınması durumunda güvenli bir bölgeye geçerek mutlaka can güvenliğinizi sağlamalısınız. İstanbul Anadolu Yakası Lastikçi ekiplerimize 0544 210 38 58 numaralı telefonu arayarak veya Whatsapp’dan konum göndererek iletişime geçebilirsiniz. 15 dakika içerisinde ekiplerimiz konumunuza gelecektir. Konumunuza en yakın lastikçi için https://www.acilotolastikservisi.com/en-yakin-lastikci/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Mobil lastik araçlarımızda tüm ekipmanları yanımızda bulundurmaktayız. Eğitimli personel ve teknolojik ekipmanlara önem veren firmamız %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktadır. 

Anadolu Yakası Lastikçi

Anadolu Yakası Lastikçi

Call Now Button