İstanbul Gezici Lastikçi

 

Yolda kalma durumunda en çok yaşanan arızalar, lastiklerden oluşmaktadır. Çünkü yolda bulunan ve lastiği patlatabilecek sivrilikte olan malzemeler, araç sahiplerinin yolda kalmasına sebep oluyor. En önemli ve can alıcı sorun da aslında burada başlıyor. Çünkü araç sahipleri lastik patladıktan sonra araç kullanmaya devam edip, Lastikçi arayışına giriyorlar. İşte bu durum çok yanlış. Çünkü lastiğin patlak olması, aracın seyir halinde olması ve üzerine fazla yük binmesi durumunda daha büyük patlaklar meydana gelir. Bu nedenle yolda kalıp, Gezici Lastik Tamiri ve değişimi hizmetimizden yararlanmak isterseniz, İstanbul Gezici Lastikçi olarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Peki, hizmetlerimizi nasıl gerçekleştiriyoruz?

Gezici Lastikçi Firmamızda Sunduğumuz Hizmetler

 

Lastik tamiri ve değişiminin yapılması, bir lastikçinin ana hizmet modülleri arasında yer almaktadır. Çünkü genelde Gezici Lastikçi talebinde bulunan araç sahiplerinin hizmet talebi de tamir ve değişim üzerine oluyor. Bizler de bu çerçevede hareket ederek, sizlere yerinde ve 7/24 hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Peki, 7/24 Gezici Lastikçi olarak hizmetlerimiz nelerdir?

 • Yolda kaldığınız andan itibaren, telefondan ilettiğiniz hizmet talebine yönelik olarak, kısa sürede adrese ulaşmak,
 • Hizmetlerimizi yalnızca gündüz değil, gece de sunmak,
 • Lastik tamirini, gerekli kontroller yaparak, garantili bir şekilde gerçekleştirmek,
 • Talebinize göre 2. el veya sıfır lastik değişimi yapmak,
 • Balans ayarlarının kontrolünü yapıp, ayarlarını güncellemek,
 • Teknik bilgi talebinize güvenilir bir şekilde karşılık vermek.

Gezici Lastikçi

Gezici Lastikçi

Yukarıdaki hizmet modülleri, Lastikçi firmamızda verdiğimiz hizmetler arasında yer almaktadır. Üstelik tüm hizmetlerimizi hızlı ve 7/24 olarak gerçekleştirmemiz, araç sahiplerine pek çok fayda sağladığı için, hizmetlerimizi Seyyar Lastikçi olarak sürdürmekteyiz. Bu nedenle bizlerden hizmet aldığınız andan itibaren, herhangi bir problem ile karşı karşıya kalmazsınız.

Gezici Lastikçi Firmamızın Kalite Standartları

 

Yerinde Lastik Tamiri ve değişimi hizmeti verdiğimiz firmamızda pek çok değeri göz önünde bulundurup, ona yönelik olarak hareket etmeye devam ediyoruz. Çünkü bizler için her zaman sizlere verdiğimiz hizmetin faydalı olması önem arz eder. Seyyar Lastikçi olarak da, kalite standartları çerçevesinde aşağıdaki değerleri göz önünde bulunduruyoruz.

 • Kaliteli malzemeleri kullanarak lastik tamiri ve değişimi hizmeti,
 • Müşteri memnuniyeti odaklı hareket ederek gerçekleştirilen lastikçi hizmeti,
 • Ekonomik fiyat politikasına sahip olan ve müşteri taleplerine uygun lastikçi hizmeti,
 • Uzman personeller ve alanının eğitimli ustaları ile hizmet,
 • 7/24 ulaşım ile zaman kaybının önüne geçmek,
 • Talep edilen ölçüde gerekli olan teknik bilgileri iletmek.

Bir lastikçi firmasının ön planda tutması gereken hizmetler yukarıdaki gibi sıralanmıştır. Bizler de Hızlı Lastikçi olarak hizmetlerimizi profesyonel ölçekte sunup, sizlere müşteri memnuniyeti sağlamak istiyoruz.

Yılların getirdiği Lastikçi tecrübesi ve ekonomik hizmet politikası ile bu alanının en iyi hizmet veren firmaları arasında yer almaktayız. İstanbul Gezici Lastikçi olarak hizmetlerimizi sizlere sunarken bu tür değerleri göz önünde bulunduruyoruz. Eğer sizler de verdiğimiz hizmetlerden yararlanmak isterseniz, bizlerle günün her saatinde iletişime geçebilirsiniz.

Gezici Lastikçi

Gezici Lastikçi

Call Now Button