Mobil Lastikçi

 

Araçlarımız belirli durumlarda yolda kalabiliyor ve bunun için yol yardımı gereksinimi duyuyoruz. Bu gereksinimleri oluşturan birinci durum ise, lastik tamiri veya değişimidir. Yolda bulunan bir çukur, çivi veya cam gibi kesici materyaller lastiğe girdiğinde, patlamaya yol açtığı için, ne zaman yaşanacağını bilemeyiz. Bu nedenle, 7/24 lastikçi hizmetimiz ile sizlerin yanında olduğumuzu bilmenizi isteriz. Çünkü bizler mobil lastikçi olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde hızlı ulaşımı ve profesyonelliği ön planda tutup, bu çerçevede hizmetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz. Peki, mobil lastikçi hizmetimizin diğer özellikleri nelerdir?

Mobil Lastikçi Hizmetimiz ve Özellikleri

 

Gece veya gündüz fark etmeksizin mobil lastikçi hizmetimizi sizlere ulaştırıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken, bizlere telefon numaralarımızdan ulaşmanızdır. Daha sonrasında mobil lastikçi ekiplerimiz bulunduğunuz adrese gelerek, lastik tamiri ve değimini dilediğiniz şekilde gerçekleştirmektedir. Peki, bu hizmetimizin özellikleri nelerdir?

Mobil Lastikçi

Mobil Lastikçi

  • Yolda kalan araçların lastik tamir ve değişimini yapmak, memnun müşteri portföyü yaratmak, ilk hedefimizdir.
  • el lastik, sıfır lastik ve lastik tamiri hizmetlerimiz, sizlerin taleplerine yönelik olarak ortaya konulur.
  • Yolda kalmanız durumunda, bizlerle iletişime geçtiğiniz andan itibaren, dakikalar içerisinde bulunduğunuz yerde oluruz. Bu nedenle 7/24 hizmet bizler için her daim çok önemlidir.
  • Garantili hizmet, hızlı servis ve uygun fiyata lastik tamir veya değişimi hizmetlerimiz ile alanımızın en iyisi olma yolunda ilerliyoruz.

 

Lastik patlaması sonucunda, elde edilen zararın en aza indirilmesi için, bu hizmeti hem garantili, hem de uygun fiyatlı veren firmalardan almanız gerekir. Çünkü her firma bu kadar ahlaki prensiplere özen göstermiyor. Bizler 7/24 lastikçi olarak, sizlere olması gereken fiyatları sunup, en yüksek faydayı elde etmenizi sağlıyoruz.

Lastikçi Firmamızın Diğer Hizmetleri

 

Lastik değişimi ile beraber, pek çok hizmeti siz değerli müşterilerimize vermenin gururunu yaşıyoruz. Bunun için sunduğumuz tüm hizmetler büyük bir memnuniyet çerçevesinde gerçekleştiği için, alanımızın en faydalı firması olduğumuzu göstermekteyiz. Peki, mobil lastikçi firmamızda verdiğimiz hizmetler nelerdir? Sizlere bunlardan bahsedelim.

  • Lastik tamiri ve değişiminin yapılması,
  • Jant değiştirilmesi,
  • Balans ayarlarının yapılması

En yakın lastikçi hizmeti için linki ziyaret edebilirsiniz.  https://www.acilotolastikservisi.com/en-yakin-lastikci

Mobil Lastikçi

Mobil Lastikçi

Hemen Ara
Open chat