İnönü Mahallesi Oto Lastikçi

 

İnönü Mahallesi oto lastikçi hizmetlerinin 7/24 sunulduğu web sayfamıza hoş geldiniz. Sayfamızda profesyonel lastik tamiri, lastik değişimi, yol yardım çalışmalarını bulabilirsiniz. Mobil lastik araçlarımız ile 7/24 müşteri destek hattımızla sınırsız hizmet sunmaya devam ediyoruz. Tüm bu hizmetleri en düşük maliyetler ile sunuyoruz. Kısa bir hatırlatma yapmakta fayda var. Yolda herhangi bir problemden dolayı lastiğiniz patlaması durumunda ilk öncelik can güvenliğinizi sağlamaktır. Birçok kullanıcı yanlış yaparak can güvenliğini tehlikeye sokmaktadır. Çok daha büyük kazalara yol açmamak adına ilk yapacağınız işlem aracınızı güvenli bir bölgeye çekmek olmalıdır. Kısa hatırlatmamız ardından verdiğimiz hizmetleri sizlere kısaca özetleyelim.

İnönü Lastikçi

İnönü Lastikçi

İnönü Mahallesi Mobil Lastik Firmasına Gelebilirsiniz

 

En önemli konular arasında araç bakımı kadar önemli olan lastik bakımları gelmektedir. Çünkü aracımızın yerle temasını sağlayan tek merkez ve en önemli parça lastiklerdir. İnönü Mahallesi oto lastikçi hizmetlerimizin neler olduğunun daha iyi anlaşılabilmesi adına dilerseniz maddeler halinde bir sıralama yapalım

  • 7/24 hizmet veren firmamız ve müşteri hizmetlerimiz ile telefonlarınızı bekliyor olacağız.
  • İstanbul tüm semtleri, mahalleri ve çevre yolları da dahil tüm bölgelerde hizmetlerimizi aralıksız devam ettiriyoruz.
  • Web sayfamızda yer alan Whatsapp’dan konum gönder butonuna basmanız ve konumunuzu bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır. Şayet akıllı telefon kullanmıyorsanız bulunduğunuz konumu tarif etmeniz durumunda mobil lastik ekibimiz 15 dakika içerisinde yanınızda olacaktır.
  • Eğer lastikleriniz onarım ile düzelmeyecek bir durumda ise görüşmemiz esnasında bu durumu beyan ettiğiniz takdirde sıfır lastik ile sizlerin yanınızda oluyoruz.
  • Şayet lastiğiniz yarılmadıysa ve onarılmaya müsaitse bulunduğunuz konumda mobil lastik ekibimiz lastiğinizi onararak yola devam etmenizi sağlayacaktır.
  • Hız ve memnuniyet firmamızın en önemli prensipleri arasındadır. Mobil ekiplerimiz en hızlı müdahale yeteneğine sahiptir.

Hızlı ve kesin çözüm istiyorsanız lastik tamiri firması olarak telefonlarınızı bekliyoruz.

İnönü Lastikçi

İnönü Lastikçi

Call Now Button