İstanbul Acil Lastikçi

 

Yolda aracınızla seyir halinde giderken talihsiz bir durumla karşılaşabilirsiniz. Bu talihsiz durum sonucunda yola devam etmeniz mümkün olmayabilir. Seyir halindeyken sürücülerin karşılaşmak istemedikleri olaylardan en önemlisi aracın lastiğinin patlaması ya da zarar görmesidir. Bu durumda aracın lastiğinin tamir edilmesi ya da yenisi ile değiştirilmesi gerekir. Patlayan ya da hasar gören lastikler onarılmadığı ya da yenisi ile değiştirilmediği zaman yola devam etmek hayati riskler taşımaktadır. Tüm bu bilgileri göz önünde tutarak lastik hasarlarınızı büyük bir özveri ile gerçekleştiren bir firma bulunmaktadır. Acil Lastikçi İstanbul 7-24 olarak zarar gören lastiklerinizi çok kısa sürede onarıyoruz. Vakit kaybetmeden aracınızın lastikleri eski haline getirerek yoluna devam etmenizi sağlıyoruz.

Acil Lastikçi

Acil Lastikçi

Acil Lastikçi Olarak Lastik Tamiri Yaptığımız Araçlar

 

Aracınız seyir halindeyken lastiğiniz hasar gördüğünde 7/24 arayıp Yardım isteyebileceğiniz firmamız, size En İyi Lastik Tamiri Hizmetini sunmaktadır. 7-24 Acil Lastikçi denildiğinde bir telefon kadar uzağınızda olan firmamız tüm araç lastiklerinin tamirini gerçekleştirmektedir. Lastik Tamiri yapılan araçlar şunlardır:

  • Otobüs
  • Kamyon
  • Tır
  • İş Makineleri
  • Otomobiller

Karayolunda seyir halinde olan tüm araçların hasar gören lastikleri itina ile tamir edilmektedir. Son teknoloji ekipmanları kullanarak çok kısa sürede Lastik Tamirini tamamlamaktayız. Lastiklerin sökümü ve takımı konusunda da en doğru malzemeler kullanılmaktadır. Araç kullanım güvenliğinizi sağlamak için gereken tüm ölçümler lastik takımı sonrasında yapılmaktadır. Hasar gören lastiğinizin ilk günkü işlevselliğine sahip olmasını sağlamaktayız.

Lastiği Tamir Etmek Mi Yoksa Yenisini Almak Mı?

 

Lastik hasar gördüğünde lastiğin yenisini almak yerine tamirinin yapılması daha düşük maliyetli olmaktadır. Lastik Tamiri, işi bilen bir firma açısından kolay bir iştir. Bu nedenle patlayan lastiğin yenisini almak yerine tamirini yaptırmak müşteri açısından daha ekonomiktir. Hasar gören lastiğin bazı durumları dışında Lastik Tamirini yaptırmak müşteri için daha sıklıkla tercih edilen bir durumdur. Acil Lastikçi 7-24 olarak tüm lastik tamirlerini en uygun fiyat karşılığında yapmaktayız. En kaliteli hizmeti en titiz çalışanlarımızla arz ediyoruz. Lastik Tamiri işi kapsam olarak kolay bir iş olsa da güvenilirlik açısından uzman çalışanlar tarafından yapılması gerekmektedir.

Lastik Tamiri Nasıl Yapılmaktadır?

 

Patlayan lastiğin hasarı tespit edilerek onarımını yapmak uzmanlık gerektiren bir iştir. İşi bilen personelin kolaylıkla yapabileceği bir iş olduğundan, doğru ekipmanların uzmanlarca kullanılması, işin yapılma süresini kısaltmaktadır. Lastiğin tamir edilemediği bazı durumlar vardır. Bu durumlar dışındaki tüm hasarlar garantili bir şekilde İstanbul Acil Lastikçi tarafından tamir edilmektedir. Lastiğin tamir edilemediği durumlar şöyledir:

  • Lastik patladıktan sonra uzun süre araç patlak lastikle kullanıldıysa,
  • Lastikte meydana gelen hasar 5-6 mm ’lik bir derinliği aşıyorsa,
  • Lastiğin sırt kısmı haricinde bir yerinde hasar meydana gelmişse lastiğin onarımı yapılamamaktadır. Lastiğin onarımının yapılamadığı durumlarda da yeni lastik satın alınması gerekmektedir. Yukarıda sayılan durumlar firma tarafından incelenir ve son karar hasar incelemesinden sonra yapılmaktadır.
Acil Lastikçi

Acil Lastikçi

Call Now Button