İstanbul 7/24 Lastikçi

 

Aracınızla yola çıktığınız andan itibaren en olası sorunların başında lastiklerle ilgili yaşanan problemler geliyor. Fakat lütfen bunları dert etmeyiniz, 7/24 Lastikçi İstanbul ‘da arayışınıza çözüm üretiyoruz ve nerede olursanız olun yardımınıza koşacak firmamız hizmetlerinden sizlerin de büyük memnuniyet duyacağınızı düşünüyoruz. Hizmetlerimizin detaylarına geçmeden önce çok önemli bir hatırlatma yaparak konumuza devam edelim. Lastikleriniz ile ilgili bir problem yaşadığınızda özellikle seyir halinde iseniz mutlaka aracınızı güvenli bir yere almayı ihmal etmeyiniz. Çünkü maalesef pek çok kaza bu şekilde meydana geliyor ve telafisi mümkün olmayan üzücü sonuçlar çıkabiliyor. Bunun yanı sıra eğer seyir halinde iseniz ve lastikleriniz ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız, 7-24 Lastikçi firmamızın sizlere bir telefon mesafesinde olduğunu lütfen unutmayınız.

7/24 Lastikçi

7/24 Lastikçi

7/24 Lastikçi İstanbul

 

İstanbul’da veya İstanbul güzergâhını kullanarak seyahate ediyorsanız firmamız 7/24 Lastikçi İstanbul lokasyonunda oldukça etkili hizmetler sürdürüyor ve yolda kalmanız durumunda sizlere mümkün olan en kısa sürede ulaşıyor efendim. Dolayısıyla ilimiz içerisinde veya bağlantılı çevre yollarında böyle bir sorunla karşılaşırsanız firmamızı aramanız yeterli olacaktır diyebiliriz. Bu noktada kısa bir hatırlatma daha yapmakta yarar görüyoruz. Bulunduğunuz yeri çok iyi tarif etmeniz veya akıllı cep telefonu kullanıyorsanız konum özelliğini kullanarak size ulaşmamızı kolaylaştırabilirsiniz. Ayrıca sizin gözlemlediğiniz kadarıyla lastiğin tamiri mümkün değilse, mutlaka aracınıza uygun lastik ebadını ve diğer teknik özellikleri bizlere aktarmanız hayati önem taşıyor. Çünkü sizden gelecek talebe göre 2.el veya hiç kullanılmamış sıfır bir lastik ile sizlere ulaşıyoruz. Bu kısa hatırlatma ardından sizlere nasıl bir hizmet sunduğumuzu kısaca maddeler halinde detayları aktarmaya çalışalım.

 

  • Tam donanımlı mobil ekibimiz 7/24 görev başındadır
  • Lastiğinizin bulunduğu yerde tamiri mümkünse aracınızın yanında hizmet sunuyoruz
  • Onarım çalışması sonrasında lastiklerinizin pişirilmesini sağlayacak cihazlarımız bulunuyor
  • Diğer Yol Yardım hizmetleri
  • Sizlerin tekrar kısa sürede yolunuza devam etmenizi sağlayacak seri Lastik Değişimini sağlayan cihazlarımız mevcuttur

 

Görüldüğü üzere lastikle ilgili yaşanacak her türlü sorun 7/24 Lastikçi hizmetlerimizle kolayca çözüme kavuşturuluyor ve gerekli kontrolleri yapılan aracınız kaldığı yerden yoluna devam ediyor. Lütfen web sayfamızda yer alan telefon numaralarımız üzerinden firmamıza ulaşmaktan çekinmeyiniz. Güvenli seyirler diliyoruz.

 

7/24 Lastikçi

7/24 Lastikçi

Call Now Button